Mehmet Günsür’ün sokak tarzı! Eski ve yırtık ayakkabısı dikkat çekti

‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ ve ‘Atiye’ gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Mehmet Günsür, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

49 yaşındaki Günsür, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayarak; Cemil İpekçi’nin, “Bir gün biyografi filmim çekilirse beni Mehmet Günsür canlandırsın” açıklaması hakkında konuştu.

“BÜYÜK SORUMLULUK”

Teşekkür ederim kendisine… Ne güzel olur. Neden olmasın? Yaşamış ve yaşayan birisini oynamak keyifli olur ve büyük sorumluluk.

İtalya’da yaşayan Günsür, “Konuştuğum projeler var. ‘Gelin Takımı’ filminin çekimleri bitmek üzere… Çekimler keyifliydi. Son bir haftası kaldı. Bodrum ayağı bitti. Ekim ayında sinemalarda gösterime girecek. Daha sonra aileyle tatil olacak, ondan sonra projelere bakacağız” dedi.

“ÇOK FAZLA MALZEME VAR”

Nejat İşler’in senaryoların birbirine benzediğini söylemesine ünlü isim, “Çok takip edemedim tartışmaları… Aslında durum senelerdir aynı. Güzel hikayeler gelmesi gerekiyor çünkü bu topraklarda fazla malzeme var” ifadelerini kullandı.

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle yurt dışında büyük hayran kitlesi sahip olan oyuncu, “Türkiye’de bir oyuncu Oscar alır mı?” sorusuna, “Tabii neden Oscar olmasın? Hiçbir eksiğimiz yok. ‘Muhteşem Yüzyıl’ ile ilgili Endonezya, Güney Amerika, Afrika ve Rusya’dan mesajlar geliyor” yanıtını verdi.

AYAKKABISI DİKKAT ÇEKTİ

Tarzıyla dikkat çeken Mehmet Günsür’ün ayakkabısının eski ve yırtık olduğu görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir